Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Вшанування обдарованої молоді та талановитих педагогів району

21 травня 2018 року в залі районної державної адміністрації відбулось свято вшанування переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, конкурсів учнівської творчості «Твої таланти, рідний краю».

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Івашин В.А., голова районної ради Бузун О.В., заступник голови районної державної адміністрації Мелашенко О.М., помічник народного депутата України Олександра Кодоли Стратілат Т.М., начальник відділу освіти Лозова Л.В.

На урочистостях були присутні вчителі, вихованці яких здобули перемогу для району в інтелектуальних змаганнях, батьківська громадськість.

Юні інтелектуали отримали грошові винагороди та подарунки.

Педагоги були нагороджені Подякою районної державної адміністрації та районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, творчість та досягнуті успіхи у роботі з обдарованою молоддю.

Вячеслав Анатолійович відзначив переможців у номінації «Золотий олімпіадний фонд» грошовою винагородою та дипломом ІІІ ступеня Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації:

Романа Маленко, ученя 9 класу Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Владислава Карпенка, учня Перемозького НВК І-ІІІ ст.;

Наталію Мошко, ученицю Кукшинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Катерину Бондаренко, ученицю Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Ярославу Тунік, ученицю Кропивнянського НВК І-ІІ ст.

Грошовою винагородою та дипломом третього ступеня Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації в номінації «Відкрий світ – відкрий себе» були нагороджені переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

Примак Роман, учень Кукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Бутенко Вікторія, учениця Безуглівського НВК І-ІІІ ступенів,

Бондаренко Катерина, учениця Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Сірик Анастасія, учениця Великокошелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Тунік Ярослава, учениця Кропивнянського НВК І-ІІ ступенів,

Пилипенко Вероніка, учениця Безуглівського НВК І-ІІІ ступенів.

У номінації «Творчий потенціал» були нагороджені:

Кулинко Валерія, учениця Перемозького НВК І-ІІІ ступенів,

Паливода Руслана, учениця Колісниківської ЗОШ І-ІІ ступенів,

Орел Максим, учень Перемозького НВК І-ІІІ ступенів,

Колектив «Дружна родина», учні Черняхівського НВК І-ІІІ ступенів,

Литвин Карина, учениця Липоворізького НВК І-ІІ ступенів,

Калачнюк Анна, учениця Світанківського НВК І-ІІІ ступенів,

Сірик Анастасія, учениця Великокошелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Осташко Наталія, учениця Безуглівського НВК І-ІІІ ступенів,

Ворона Аня, учениця Крутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Халімон Наталія, учениця Черняхівського НВК І-ІІІ ступенів.

У номінації «Перші кроки» була оголошена подяка відділу освіти Ніжинської районної адміністрації Дудці Іллі – учню 4 класу Безуглівського НВК І-ІІІ ступенів – наймолодшому учаснику районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У номінації «У гармонії з природою» були відзначені:

Екологічна група «Емигея» Перемозького НВК І-ІІІ ступенів,

Петрик Олексій, учень Перемозького НВК І-ІІІ ступенів,

Учні екологічного загону «Первоцвіт» Ніжинської ЗОШ І-ІІ ступенів - Дмитренко Марина та Беліменко Вікторія.

Окремо були відзначені обдаровані діти, котрі займаються в гуртках та здобувають перемоги на обласних, всекураїнських та міжнародних творчих конкурсах у номінації «Таланти позашкілля»:

Бондаренко Катерина, член гуртка «Витинанки» Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

Бондар Валерія, член гуртка «Витинанки» Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

Олійник Юлія, член гуртка «Тістопластика» Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

Герасименко Олена, член гуртка «Витинанки» Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

Липовецька Анна, член гуртка «Витинанки» Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

Творча група гуртка «Кулінарія» Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» (Костюченко Юлія, Фрунзе Катерина, Талалаївська Віталіна).

Керівники району відзначили грошовими преміями та Подяками учителів, які підготували переможців обласного етапу предметних олімпіад та конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН у номінації «Майстерність і професіоналізм». Це:

Петрик Ольга Василівна, учитель економіки Перемозького НВК І-ІІІ ступенів.

Гребельна Ірина Олексіївна, учитель російської мови та зарубіжної літератури Кукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Науменко Алла Махмутівна, директор, учитель історії Великокошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Помазан Максим Борисович, учитель історії Великокошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Лабузько Володимир Григорович, практичний психолог Безуглівського НВК І-ІІІ ступенів.

Лабузько Світлана Миколаївна, учитель історії Безуглівського НВК І-ІІІ ступенів.

Монько Ігор Олегович, учитель інформатики Крутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Процько Інна Сергіївна, методист відділу освіти.

Савич Леонід Іванович, учитель історії Кукшинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ляшенко Оксана Сергіївна, учитель біології Кропивнянського НВК І-ІІ ступенів.

Також у номінації «Майстерність і професіоналізм» відзначили педагогічних працівників, вихованці яких показали свій творчий талант у конкурсах, акціях, виставках всеукраїнського та обласного рівнів:

Авраменко Ніну Дмитрівну, учителя історії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Багнюк Надію Михайлівну, учителя зарубіжної літератури Перемозького НВК І-ІІ ступенів.

Дзюбу Людмилу Олександрівну, учителя української мови Черняхівського НВК І-ІІ ступенів.

Білан Ганну Григорівну, учителя трудового навчання Колісниківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Клименко Наталію Іванівну, учителя української мови Липоворізького НВК І-ІІ ступенів.

Кукало Ларису Федорівну, директора, учителя української мови Світанківського НВК І-ІІІ ступенів.

Осташко Любов Вікторівну, заступника директора з виховної роботи Безуглівського НВК І-ІІІ ступенів.

Шевчун Світлану Іванівну, учителя біології Перемозького НВК І-ІІІ ступенів.

Коваль Олену Миколаївну, учителя математики Перемозького НВК І-ІІІ ступенів.

Монько Ніну Юріївну, заступника директора, учителя української мови Крутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Євенко Наталію Володимирівну, керівника гуртка «Витинанки» Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

Олійник Світлану Миколаївну, керівника гуртків «Кулінарія» та «Тістопластика» Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

Орел Оксану Олексіївну, учителя біології Ніжинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Дудку Світлану Миколаївну, учителя початкових класів Безуглівського НВК І-ІІІ ступенів.

 



« повернутися до списку новин