Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Формування безпечного освітнього середовища

16 листопада 2017 року на базі відділу освіти проведено засідання методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з проблеми «Шляхи формування безпечного освітнього середовища в умовах реформування української школи».

Учасники засідання розглянули актуальні питання профілактики насильства у дитячому середовищі, порядок реагування на випадки насильства та жорстокого поводження з дітьми, профілактичні програми з формування безпечної поведінки, особливості профілактики і вирішення конфліктів з використанням медіації.

Методист районного методичного кабінету Інна Процько проаналізувала залучення категорійних дітей до гурткової та позакласної роботи, участь у конкурсах.

У рамках заходу відбувся круглий стіл «Форми і методи роботи у освітньому середовищі щодо запобігання насильству серед дітей».

Заступник директора з виховної роботи Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів Оксана Костюченко презентувала інноваційну тренінгові програму з національно-патріотичного виховання «З Україною у серці». « повернутися до списку новин