Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Роль працівників психологічної служби у реалізації реформи Нової української школи

Згідно з планом роботи районного методичного кабінету на 2018-2019 навчальний рік та з метою підвищення ефективності організації роботи психологічної служби в умовах Нової української школи 22 лютого 2019 року на базі відділу освіти проведено районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів «Роль працівників психологічної служби у реалізації реформи Нової української школи».

Методист районного методичного кабінету Інна Процько ознайомила учасників з основними аспектами психологічного супроводу освітнього процесу та створення безпечного середовища в умовах Нової української школи, особливостями партнерської взаємодії практичного психолога з усіма учасниками освітнього процесу.

Практичний психолог Липоворізького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст. Юлія Міщенко представила на практиці використання Lego-технологій в роботі практичного психолога з молодшими школярами в Новій українській школі.

Члени засідання обговорили механізми організації роботи з дітьми, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, та роботи з попередження насильства в освітньому середовищі, включення вищезазначених питань під час атестації педагогічних працівників освітніх установ.

Марина Левчук, практичний психолог Комунальної установи «Ніжинський інклюзивно-ресурсний центр» представила питання психологічного супроводу та надання корекційно-розвиткових послуг дітям з ООП в умовах Нової української школи.« повернутися до списку новин