Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Впровадження медіації в закладах освіти

02 грудня 2019 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського 7 працівників психологічної служби району, які пройшли навчання за методом медіації, брали участь у обласному семінарі «Впровадження медіації в освітніх закладах: досягнення та перспективи медіації» за сприяння Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

Семінар відкрив ректор інституту Анатолій Андрійович Заліський, який наголосив на важливій ролі педагогічних працівників у миробудуванні та формуванні у дітей навичок вирішення конфліктів мирним шляхом.

Олена Михайлівна Антоненко, директор Центру розповіла про шляхи впровадження відновних практик у діяльність працівників психологічної служби

Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Катерина Олександрівна Данькова розкрила питання створення та координації Шкільної служби порозуміння в освітньому закладі.

Людмилою Андріївною Третинніковою, методистом Центру здійснено аналіз досягнень та оцінку ефективності впровадження методу медіації в закладах освіти області та впровадження освітніх програм для вирішення конфліктів мирним шляхом «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе», «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації».

Учасники семінару опрацювали практичні вправи, спрямовані  на удосконалення навичок проведення процедури медіації.« повернутися до списку новин