Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Оздоровча кампанія у Ніжинському районі успішно триває!

З 13 лютого по 5 березня 2018 р. чергова (четверта) група з 16 школярів Ніжинського району (Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Бакуменко Олена Володимирівна), оздоровлювалася у санаторії «Косів» Івано-Франківської області. Всього з початку року відділ освіти організував оздоровлення для 64 дітей району, з них – 17 дітей Лосинівської ОТГ.

Мальовничі карпатські пейзажі, свіже гірське повітря, доброзичливий, чуйний, уважний персонал санаторію, безліч різноманітних процедур та цікаве дозвілля – безперечно позитивно вплинуло на здоров’я учнів нашої школи. Всі діти отримали чимало позитивних емоцій і вражень від піших та виїзних екскурсій. Найбільше нам сподобались поїздки в Буковель та Чернівці.

За три тижні ми «протопкали» десятки кілометрів гірських стежин, підкорили не одну вершину, ходили до водоспадів та природніх сірководневих  джерел, відвідали багато  музеїв.

Цікавими виявилися майстер-класи з гончарства, ткацтва та ляльки-мотанки. Всі власноруч виготовлені вироби діти з любов’ю подарували своїм найближчим і найріднішим людям.

Лише позитивні  враження  залишаться у всіх нас від поїздки в санаторій «Косів». Щиро дякуємо за відпочинок та оздоровлення!

З повагою учні та батьки« повернутися до списку новин