Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Липоворізький НВК відвідали працівники Державної пожежно-рятувальної частини та швидкої допомоги

7 листопада відвідали Липоворізький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів працівники Державної пожежно-рятувальної частини та швидкої допомоги. Під час візиту рятувальники провели з дітьми інформаційно-роз’яснювальну роботу: розповіли про особливості роботи рятувальника; показали фільм про небезпеки, які можуть очікувати людину при необережному поводженні з вогнем; провели бесіду, у ході якої діти ділилися своїми знаннями про дії під час виникнення небезпечної ситуації. Працівники пожежної частини вручили кожному учню пам’ятки з порадами як діяти аби не допустити пожежі.

Пізніше відбулася імітація евакуації під час виникнення надзвичайної ситуації. Школярам продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, бойове спорядження пожежника. Дітлахи із задоволенням оглянули інструменти та прилади, якими рятувальники користуються у повсякденній роботі. Усі охочі мали змогу спробувати себе у ролі вогнеборця.

Працівниками швидкої допомоги проведена бесіда про надання першої медичної допомоги. Діти мали змогу ознайомитися з комплектацією сучасного автомобілю швидкої допомоги.

Час минув швидко. Сповнені вражень від побаченого, діти надовго запам’ятають цікавий та змістовний день з рятувальниками, і відтепер сто разів подумають, чи варто пустувати з вогнем.« повернутися до списку новин