Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Волейбольний турнір пам’яті Героїв Крут!

29 січня в Україні відзначається День пам’яті Героїв Крут – саме у цей день у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Цей подвиг української молоді назавжди викарбувався золотими літерами на сторінках нашої історії. Самопожертва в ім'я Вітчизни військових курсантів, студентів, гімназистів є прикладом патріотизму та любові до рідної землі.

З нагоди вшанування пам'яті українських юнаків, що полягли в бою під Крутами, відділом освіти Ніжинської РДА на базі Крутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів організовано та проведено волейбольний турнір пам’яті Героїв Крут. За кубок волейбольного турніру змагалися сім команд району: Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Людмила Гордєєва), Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Володимир Руденко), Світанківський НВК»ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (тренери Микола Ткаченко), Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (тренер Євгеній Яременко), Перемозький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (тренер Володимир Назаренко), Безуглівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (тренер Ігор Пономаренко), Кукшинська ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Дмитро Примак). 

         Воля до перемоги, азарт хлопців та їх відданість справі зробили гру яскравою. Цього року, як ніколи, кожен намагався вибороти право отримати кубок пам’яті Героїв Крут та прикладав максимум зусиль для перемоги. Змагання було проведено за швейцарською системою – до двох поразок. Атмосфера патріотизму, жаги до перемоги та єдності не залишила нікого байдужим до дійства. За підсумками волейбольного турніру перемогу та кубок виборола команда Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, почесні ІІ та ІІІ місця отримали Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів та Перемозький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів відповідно. З привітальним словом до учасників турніру звернувся голова Ніжинської РДА Вячеслав Анатолійович Івашин та голова Ніжинської районної ради Олег Віталійович Бузун, які подякували молоді району за те, що вони знають про подвиг Героїв та вшановують пам’ять про тих, хто віддав своє життя задля кращого майбутнього своєї країни. Керівники району нагородили всіх учасників дипломами та призами.

Перемозький НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст.

Кукшинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сальненський НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст.

Безуглівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст.

Світанківський НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст.

Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст.« повернутися до списку новин