Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

До річниці революції Гідності

Тільки той, хто має гідність, може знайти в собі сили робити те, що вважає за потрібне, незважаючи на страх. Страх померти.

Андрій Хохолкін

22 листопада члени історичного гуртка «Вікторія» ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» та учні Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. були учасниками заходів, приурочених до річниці революції Гідності. Учні вшанували тих, хто поклав своє життя на Майдані Незалежності за гідність, за свободу слова та європейській вибір нашої країни, за тих, хто загинув, боронячи кордони України, її незалежність та цілісність.

«Революція Гідності відкрила нам нові можливості. Кожен з нас з поваги до жертовності Героїв, з відповідальності перед власними дітьми та перед Богом мусить стати відповідальнішим за свої вчинки. Ми мусимо краще та плідніше працювати в ім’я побудови демократичної, справедливої та заможної української держави, за яку впродовж останніх сімсот літ віддали життя десятки мільйонів Героїв». З такими словами до школярів під час проведення екскурсії звернулися керівник історичного гуртка ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» Тетяна Віталіївна Черненко, Світлана Миколаївна Лабузько, вчитель історії Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. та науковий співробітник Ніжинського краєзнавчого музею імені Миколи Спаського Роман Анатолійович Желєзко.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та ніжинців, загиблих в зоні АТО, екскурсія вулицями міста Ніжина, відвідини музею «Поштова станція» запам’яталися учням.« повернутися до списку новин