Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Форум патріотичних справ «Ми – українці»

1-2 грудня 2017 року заступник директора з виховної роботи Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Оксана Костюченко стала учасником ІІІ Всеукраїнського Форуму патріотичних справ «Ми – українці» (м. Київ).

Участь у заході взяли понад 200 освітян з усіх регіонів України: представники вищих, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти, громадських організацій, обласних центрів туризму та краєзнавства, методисти і тренери із національно-патріотичного виховання.

У ході форуму було обговорено актуальні питання національно-патріотичного виховання і координації зусиль органів влади і громадських ініціатив, спрямованих на виховання дітей та молоді.

Відбулося 11 засідань у різних секціях, зокрема тренінги «Творча майстерня тренерів з національно-патріотичного виховання» (за програмою « З Україною у серці»), «Усна історія як інструмент національно-патріотичного виховання», дискусійні майданчики «Гра «Джура» як системна форма комплексної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді: фізичний та військово-патріотичний аспекти», «Роль, місце і організація гурткової роботи в системі національно-патріотичного виховання» та інші.

За сприяння Українського Інституту національної пам'яті проведено спеціальне секційне засідання, присвячене 100-річчю Української революції, в рамках якого було презентовано «Збірку методичних рекомендацій до відзначення пам'ятних дат у загальноосвітніх навчальних закладах», та проведено Історичний турнір з допомогою настільної гри «100 років боротьби. Українська революція».« повернутися до списку новин