Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Зовнішнє незалежне оцінювання в умовах карантину

Зовнішнє незалежне оцінювання – запорука справедливого та об’єктивного оцінювання, а також чесного і прозорого вступу. Цьогоріч пандемія коронавірусної інфекції внесла свої корективи у проведення тестування. Зміни торкнулися як організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання так і підвозу випускників до пунктів тестування.

Підготовка та забезпечення участі випускників закладів загальної середньої освіти в зовнішньому незалежному оцінюванні були організовані відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 червня 2020 року №87. Випускники закладів загальної середньої освіти брали участь у тестуванні на базі освітніх установ м. Ніжина з  25 червня по 15 липня 2020 року. Найбільш масовим стало тестування з української мови та літератури, історії України та географії. Підвіз до пунктів тестування забезпечували 6 шкільних автобусів, які здійснили 29 рейсів із дотриманням необхідних протиепідемічних заходів.

Дякуємо всім причетним до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Бажаємо випускникам гарних результатів.« повернутися до списку новин