Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Подарунки для Світанківського навчально-виховного комплексу

23 січня Світанківський навчально-виховного комплекс з робочим візитом відвідали народний депутат України Олександр Кодола, голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин, його заступник Оксана Мелашенко, начальник відділу освіти РДА Леся Лозова.

У цьому закладі освіти посадовці були минулого року, вони ознайомились із діяльністю школярів екологічного спрямування, а також з’ясували потреби школи.

І звісно ж, колектив навчального закладу був почутий. За рахунок фонду соціально-економічного розвитку територій, кошти з якого були залучені народним депутатом України Олександром Кодолою, були придбані ноутбуки і принтер, а на шкільному подвір’ї встановили дитячий ігровий майданчик.

Голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин також приїхав не з порожніми руками. У рамках Програми розвитку фізичної культури і спорту Ніжинського району на 2017 – 2021 рр. для учнівської і молодіжної волейбольної команди була придбана спортивна форма.

Для гостей закладу цього разу учні й вчителі продемонстрували свої вміння у освоєнні давніх ремесел – вишивці та мотанці. Також посадовці оглянули клас, де встановили нове комп’ютерне обладнання, відвідали дитячий майданчик.

 « повернутися до списку новин