Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Відбувся районний семінар відповідальних за організацію шкільного етапу та підготовку до участі у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18 грудня 2017 року на базі відділу освіти відбувся районний семінар  відповідальних за організацію шкільного етапу та підготовку до участі у районному етапі Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У рамках семінару було обговорено питання щодо виховання учнівської молоді на засадах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Методист РМК Гаценко С.Л. розповіла про вимоги до оформлення необхідної документації команди-учасниці для участі навчального закладу в районному етапі гри «Джура». Перед педагогами виступив керівник методичного об’єднання учителів предмета «Захист Вітчизни» Яременка Г.П., який познайомив колег із методикою проведення конкурсів «Впоряд», «Рятівник», «Відун», «Стрільба», «Туристська смуга перешкод», «Перетягування линви», «Теренова гра». Учасники заходу отримали поради стосовно підготовки до участі у конкурсах «Домашнє завдання» та «Ватра».

Завершився семінар підведенням підсумків роботи та розробленням рекомендацій.« повернутися до списку новин