Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який щорічно проходить 18 жовтня, у закладах освіти району проведено заходи, спрямовані на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про небезпеку, яку вона становить, а також про те, як можна себе захистити від тенет торгівлі.

 Серед проведених заходів виготовлення плакатів, інформаційних листівок, колажів «Торгівля людьми – це може статися з кожним», ознайомлення учнів з профілактичними іграми «Рожеві окуляри», «Галопом по Європах», «Ліза та її друзі подорожують світом» (Крутівська, Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Липоворізький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів), заняття за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», мовчазний флешмоб «for freedom».

Серед учасників освітнього процесу Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів проведена профілактично-просвітницька акція протесту за участю членів шкільного самоврядування «#ЛЮДИНА не ТОВАР». Під час акції школярі інформували однолітків про реалії торгівлі людьми в світі та Україні, роздавали інформаційні листівки, аналізували причини та демонстрували наслідки потрапляння до рук торгівців за принципом «рівний-рівному».« повернутися до списку новин