Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби району

26 січня 2018 року на базі відділу освіти проведено засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби району з проблеми «Організація профілактичної діяльності працівників психологічної служби у ІІ семестрі 2017-2018 навчального року».

Члени методичного об’єднання обговорили планування роботи на ІІ семестр 2017-2018 навчального року відповідно до Плану розвитку психологічної служби на період до 2020 року, проведення заходів з профілактики самогубств, у тому числі через інтернет-ресурси, реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», захисту законних прав та інтересів дітей.

Методист РМК Інна Процько наголосила на особливостях впровадження плану дій із запобігання проявам агресії та антисоціальної поведінки в підлітковому та молодіжному середовищі, використання методу медіації у закладах освіти району під час вирішення конфліктів.

Учасники засідання взяли участь у майстер-класі «Використання тесту Сонді в психодіагностичній роботі практичного психолога», проведеного практичним психологом КВНЗ «Ніжинський коледж культури та мистецтв імені Марії Заньковецької» Тетяною Кричковькою та засіданні круглого столу «Особливості впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у ІІ семестрі 2017-2018 навчального року. Організація проведення масових заходів з дітьми».« повернутися до списку новин