Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Відбулися навчально-польові заняття та заняття у лікувально-оздоровчих закладах

Відповідно до спільного наказу відділу освіти Ніжинської райдержадміністрації,  Ніжинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради від 12.04.2019 №108/627/69/91 з 15 по 17 квітня 2019 року в закладах освіти району проведено триденні навчально-польові заняття та заняття у лікувально-оздоровчих закладах. З метою якісної організації та проведення занять було сформовано взводи та відділення:

1-й відділення – Вертіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ст., Кукшинська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Черняхівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (командир – старшина Сидорець О.М.);

2-е відділення – Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст., Безуглівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (командир – лейтенант Рубан Б.А.);

3-е відділення – Перемозький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. (командир – Ременюк В.І.);

1-й взвод – Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст., Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (командир – капітан Яременко Г.П.).

 

15 та 17 квітня учні 11 класів працювали на базі визначених опорних закладів освіти та отримали практичні навички з тактичної, вогневої, стройової, фізичної підготовки, здали відповідні контрольні нормативи. Дівчата здобували навики надання першої медичної допомоги на базі навчальних закладів, фельдшерських пунктів, амбулаторій та Ніжинського районного центру первинної медико-санітарної підготовки у смт. Лосинівка.

16 квітня розпочалося з навчальних тренувань із практичної стрільби з автомата Калашникова на базі військової частини А1815 смт. Гончарівське Чернігівського району. Для виконання вправи стрільби на полігон із закладів освіти району прибуло 73 учні (17 з них – дівчата).

Кожен з учасників мав змогу зробити одинадцять влучних пострілів у мішень з відстані 100 метрів. Стрільба з автомата, без перебільшення, стала однією з найяскравіших подій дня, після якої юнаки та дівчата ще довго ділилися враженнями один з одним.

Учителі предмета «Захист Вітчизни» зробили все можливе для того, щоб зробити триденні заняття цікавими, корисними та результативними, адже головне завдання – це якісна підготовка учнів до військової служби у Збройних Силах України та виховання справжніх патріотів країни.« повернутися до списку новин