Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Виїзне засідання районної Ради старшокласників

23 жовтня 2018 року 20 представників районної Ради старшокласників з Безуглівського, Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Липоворізького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст. та їх наставники взяли участь у виїзному засіданні на базі Чернігівського обласного молодіжного центру.

Лідери учнівського самоврядування зустрілися з фахівцями центру, які провели цікаву та повчальну бесіду «Лайфхаки у профорієнтації» з переглядом мотиваційних відеороликів. 

Учні обговорили плани на майбутнє, згадали основні з 5113 професій та спеціальностей, які існують у світі, отримали необхідні знання та навички про окремі галузі, навчилися як виходити із «зони комфорту» та долати власні страхи.

У рамках заходу здобувачі освіти грали у Гру СВІТ ГРОМАДИ – першу українську кооперативну стратегію у жанрі соціального стимулятора. Граючи, дізналися, що громада – це бізнес, скільки вона коштує, скільки заробляє та витрачає на день, чому вона приваблива для життя та інвестицій.

Члени шкільних комісій та парламентів відвідали унікальну виставку портретів Захисників України Тараса Степанушки «І мертвим, і живим, і ненародженим...», ознайомилися з древньою архітектурою та історичною спадщиною Чернігова (Красна Площа, Катерининська церква, ВАЛ, Болдина гора, музейний комплекс «Антонієві печери»).

Поверталися додому в очікуванні наступних цікавих мандрів...« повернутися до списку новин