Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Відбулися секційні засідання районних методичних об'єднань учителів

З 25 по 31 серпня 2020 року відбулися секційні засідання методичних об’єднань учителів, під час яких педагоги ознайомилися з інструктивно-методичними рекомендаціями МОН України щодо викладання навчальних предметів, обговорили нюанси впровадження нових навчальних програм.

Було озвучено ряд важливих питань щодо посилення підготовки учнів до інтелектуальних та творчих конкурсів, активізації роботи вчителів із пошуку нових форм та методів роботи, з метою реалізації мети, завдань та цілей Нової української школи.

25 серпня на базі відділу освіти було проведено засідання керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів з проблеми «Особливості організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році».

26 серпня відбулися онлайн-засідання районних методичних об’єднань учителів української мови і літератури, російської мови, зарубіжної літератури, іноземної мови з проблеми «Особливості організації освітнього процесу в 2020-2021 навчальному році».

27 серпня проведено онлайн-засідання районних методичних об’єднань учителів фізики, математики, інформатики з проблеми «Актуальні питання організації освітньому процесі у 2020-2021 навчальному році».

28 серпня відбулися онлайн-засідання районних методичних об’єднань учителів хімії, біології, географії, історії з проблеми «Особливості організації освітньому процесі у 2020-2021 навчальному році».

31 серпня проведено онлайн-засідання районних методичних об’єднань учителів фізичної культури, предмету «Захисту України», трудового навчання (технологій) з проблеми «Організація освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році».« повернутися до списку новин