Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Семінар для вихователів закладів дошкільної освіти району

18 лютого 2020 року відбувся районний семінар вихователів закладів дошкільної освіти на тему «Забезпечення наступності у вихованні та навчанні дошкільної і початкової освіти щодо реалізації завдань Нової української школи» на базі Кропивнянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст.

Семінар відкрили Олена Ляшенко, директор Кропивнянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст., Наталія Дерев’янко, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Ніжинської райдержадміністрації та акцентували увагу на питанні пошуку шляхів забезпечення цілісного розвитку особистості на різних рівнях освіти, вимогах реформування Нової української школи. Олена Ляшенко розповіла про освітню роботу закладу.

Учитель початкових класів Світлана Шепель представила ранкову зустріч учнів 1 класу.

Вихователі дошкільної групи Богдана Анишинець та Вікторія Минка разом із своїми вихованцями презентували учасникам семінару ранкове коло та інтегроване заняття «Жителі лісу». У ході інтегрованої діяльності діти ознайомилися з лісовими мешканцями, залюбки розповідали вірші, виконували вправи-руханки, грали в ігри. Малята отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Колектив закладу дошкільної освіти представив роботу по впровадженню міні-проєкту «Екологія нашої планети». У даному проєкті педагоги намагаються реалізувати декілька напрямків виховання: екологічний та трудовий.

Для підвищення фахового рівня вихователів закладів дошкільної освіти Богдана Анишинець представила майстер-клас з сипучими матеріалами.

Захід згуртував учасників на шляху пошуку та впровадження сучасних моделей супроводу підвищення професійної компетентності педагогів в умовах реформування освіти.« повернутися до списку новин