Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

«Ранковий кави аромат»

7 квітня 2019 року в антикафе «HeyBro» м. Ніжина команда «ПедХаб Ніжин» провела перший поліінтегрований кроспредметний НЕурок «Ранковий кави аромат».

Креативні та творчі педагоги Ніжинського району та міста Ніжина об’єдналися заради єдиної мети – залучення учнів до навчально-пізнавальної діяльності в нестандартних умовах. 30 проактивних учнів, серед яких вихованці Лосинівської, Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Кропивнянського НВК, брали участь в локаціях, слухали «Кавову кантату» Й.С. Баха, готували проекти та опановували сучасні он-лайн сервіси. А ще учасники працювали у групах, вчилися малювати кавою, за допомогою бариста Влада створили свій перший у житті кавовий напій.

Педагоги Ніна Авраменко (Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Оксана Ляшенко (Кропивнянський НВК) активно долучилися до проведення заходу, виступали в ролі модераторів у локаціях «Кава історична» та «Біологія кави». Захід приніс задоволення учням та вчителям. Учасники вдячні організатору та керівнику проекту Наталії Нагорній за можливість долучитися до неймовірно цікавого заходу.« повернутися до списку новин