Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

ХХХ ювілейний туристсько-краєзнавчий зліт

11-14 червня  2018 року  на території урочища Піскуново було проведено ХХХ районний туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді. У ювілейному заході взяли участь 7 команд із Лосинівської, Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст., Данинського, Перемозького, Черняхівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Усього на змагання прибуло 56 учнів, 11 керівників та медичний працівник.

Програма зльоту була надзвичайно насичена і святкова – у наметовому містечку просто неба,  учні змагалися у різноманітних туристсько-спортивних змаганнях та конкурсній програмі. Команди-учасниці подолали дистанції «Спортивне орієнтування», «Смуга перешкод» та « Крос - похід», взяли участь у конкурсах «Останній герой»,  «Закритий конкурс», «Турпобут» та конкурс на кращу українську страву.  

Роботу журі  забезпечила  Головна суддівська  колегія до складу якого увійшли педагогічні працівники  закладів загальної середньої освіти.

13 червня до учасників змагань завітали  голова Ніжинської РДА Івашин В. А. та заступник голови РДА Мелашенко О.М.  Командам були вручені солодкі подарунки від гостей.

  За результатами виступу команд на всіх дистанціях було визначено переможців у загальному заліку:

І місце –  команда Лосинівської ЗОШ І-ІІІст. (керівник команди Яременко Г.П.);

ІІ місце команда Черняхівського НВК « ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІст.(керівник команди Скороход Л.В.);

ІІІ місцекоманда Крутівської ЗОШ І-ІІІст. (керівник команди Гордєєва Л.О.). 

Переможців  у загальнокомандних  та окремих видах змагань було нагороджено грамотами та цінними подарунками відділу освіти Ніжинської РДА та відділу сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради.« повернутися до списку новин