Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Нарада керівників закладів освіти

02 жовтня 2019 року у залі відділу освіти Ніжинської районної державної адміністрації відбулась нарада керівників закладів освіти Ніжинського району. У нараді взяли участь керівники загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів, директори дошкільних закладів освіти, директор Лосинівського МНВК та директор КПНЗ «ЦДЮТ». Також на нараду завітав голова Ніжинської райдержадміністрації Вячеслав Івашин. Начальник відділу освіти Леся Лозова, відкрила нараду та оголосила порядок денний:

  1. Про підготовку закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період та до початку опалювального сезону (Л. Лозова, начальник відділу освіти, І. Войцехович, методист РМК).
  2. Про організацію харчування школярів в рамках районної Програми розвитку та удосконалення організації харчування в закладах освіти Ніжинського району на 2019 рік (І. Войцехович, методист РМК).
  3. Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами закладів загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році (Н. Дерев’янко, завідувач РМК).
  4. Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (Н. Дерев’янко, завідувач РМК).
  5. Зміст діяльності керівника закладу освіти під час атестації педагогічних працівників (Л. Скочій, методист РМК).
  6. Про створення безпечного освітнього середовища та протидія булінгу в закладах загальної середньої освіти. Підсумки проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу (І Процько, методист РМК).
  7. Про організацію роботи районного логопедичного кабінету в 2019-2020 навчальному році (В. Івашина, вчитель-логопед).« повернутися до списку новин