Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Заняття гуртківців «Людина і довкілля» у краєзнавчому музеї Ніжина

04 квітня 2018 року вихованці гуртка «Людина і довкілля» Кропивнянсько НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів провели заняття на базі краєзнавчого музею ім. І.Г. Спаського у відділі «Природа Приостер’я».

Заняття було приурочене Дню зустрічі птахів, який традиційно відзначається 1 квітня, і пройшло у незвичній формі – діти самі виступили в ролі «екскурсоводів» та розповідали про птахів.

Слід відмітити змістовні та цікаві розповіді Сівака Данила, Білошапку Ярославу, Переверу Дмитрія, Малюк Олександру, Мерзлікіну Анастасію, Тунік Ярославу, Гусєва Анатолія.

Птахом 2018 року є дикий лісовий голуб. Враховуючи це, члени гуртка підготували про нього інформацію, яку розмістили на банері, виготовленому за спонсорські кошти. Відтепер кожен, хто відвідає краєзнавчий музей, може ознайомитися з інформацією про пташку.

Тарасенко Лариса Іванівна, завідувачка природничого відділу, провела з учнями цікавий квест. Допомагала їй в цьому доглядач Поливко С.П.

Завершився захід смачним чаєм з шипшиною та «зоологічним» печивом. Співпраця з музеєм – це корисна річ! Приєднуйтесь!« повернутися до списку новин