Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

«СОНЯШНИК» - інтелектуальний тренінг, випробування, творчість, нові знання й емоції, яскраві враження

Традиційно, щороку в березні, учні закладів освіти району залюбки приєднуються до Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». Цьогоріч, у зв’язку з карантинними та протикризовими заходами, оргкомітет запропонував провести гру в зручний для кожного закладу термін з 1 до 15 березня.

Процедура реєстрації, оплати та отримання завдань проходить у дуже практичний спосіб, тому не становить проблем для вчителів-координаторів. Пізнавальні завдання зовсім не схожі на олімпіадні, вимагають від учнів не лише знання предмета, а й логічного мислення, формують життєві компетентності, які так необхідні для успішної реалізації в житті кожної людини.

У перші березневі дні 107 учнів з Галиці, Кукшина, Липового Рогу, Перемоги, Талалаївки та Черняхівки охоче і з цікавістю виконували завдання конкурсу. Не зважаючи на заметіль за вікном, у школах панувала тепла атмосфера свята.

Інформацію про підсумки Всеукраїнської українознавчої гри  «Соняшник» - 2018 буде висвітлено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті конкурсу: gra-sonyashnyk.com.ua.« повернутися до списку новин