Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Відбулася районна військово-патріотична гра "Я–патріот"

10 жовтня 2019 року на базі спеціального авіаційного загону ОРС ЦЗ ДСНС України в м. Ніжин проведено районну військово-патріотичну гру «Я – патріот» до Дня захисника України. Метою гри є залучення школярів до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, визначення підготовленості допризовної молоді до служби у ЗСУ та виховання її в дусі патріотизму і любові до Батьківщини.

Участь у грі взяли 6 команд з закладів загальної середньої освіти району та об’єднаних територіальних громад: Безуглівсьгого, Перемозького навчально-виховних комплексів, Великокошелівської, Крутівської, Талалаївської та Лосинівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Програма військово-патріотичної гри «Я – патріот» передбачала стройову підготовку, підтягування на перекладині, біг на дистанцію 60 метрів, метання гранати на дальність та санітарно-медичну підготовку.

Суддями змагань були працівники Спеціального авіаційного загону. Вони й визначили переможців гри та виокремили найкращі індивідуальні результати.

 За результатами гри золотий, срібний та бронзовий кубки гри «Я – патріот» розділили між собою:

Команда Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце;

Команда Великокошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце;

Команда Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце.

На змаганнях учасники показали свою готовність захищати Батьківщину, фізичну витривалість, згуртованість і дух патріотизму, мали можливість мали змогу відпочити, відвідавши екскурсію музеєм історії створення військової частини, оглянувши сучасну рятувальну авіаційну техніку на летовищі загону і скуштувавши гарячу справжню польову кашу.« повернутися до списку новин