Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

16 травня 2020 року святкуємо День Європи в Україні

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента від 19 квітня 2003 року №339/2003.

Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

У цьому році святкування Дня Європи в закладах освіти району, як і по всій Україні проходить в умовах карантину. Однак, можна стверджувати, що проведені заходи в онлайн-режимі були не менш насиченими та цікавими для учнів, батьків, педагогів.

З метою відзначення свята проведено ряд змістовних та цікавих заходів, що популяризують рух країни до Європейського співтовариства, а саме: конкурс фотоколажів «Ні дня без Лего», малюнків «Україна – держава європейська»; виставки малюнків онлайн «Європейські кольори України»; віртуальні екскурсії-подорожі «Відкрий Європу для себе»; онлайн-презентації  «Ми подорожуємо Європою»; онлайн гра-вікторина «Що я знаю про Європу?»; участь в Всеукраїнському онлайн-уроці «Європа починається з тебе»; онлайн-вікторина «Вгадай країну ЄС»; робота кіноклубу (перегляд та обговорення фільму про подорож «Таємне життя Волтера Мітті»; рубрика «ТОП-10» на сторінках Facebook, присвячена Дню Європи.« повернутися до списку новин