Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

З Україною у серці !!!

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Липоворізькому навчально-виховному комплексі було проведено ряд заходів виховного характеру. Вихователі дошкільних груп розповіли малятам про історію виникнення свята Соборності, у формі гри пригадали українські державні символи. Під час прогулянки дошкільнята малювали Герб України.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму учителем історії проведена загальношкільна лінійка: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг». Учні ознайомилися з цікавими фактами про Україну та її визначними діячами, завдяки яким відбулося возз’єднання у далекому 1919 році під час перегляду документального фільму. Учителі початкових класів провели виховну годину: «Єдина навіки рідна країна», діти малювали малюнки на тему: «Україна у серці моєму».« повернутися до списку новин