Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Знання можуть убезпечити

Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно у межах акції «16 днів проти насильства». Головна мета звернути увагу суспільства на цю проблему.

З метою профілактики даних явищ та формування толерантного ставлення до хворих на ВІЛ-СНІД у закладах освіти було проведено ряд заходів: години спілкування «Що треба знати про СНІД», бесіди «Хто попереджений, той захищений», заняття з елементами тренінгу «Стоп, СНІД», «ВІЛ/СНІД. Мої правила безпеки».

Молодші школярі теж мали змогу познайомитися із ВІЛ/СНІД за допомогою казки «ВІЛ і його мрія», старшокласники пройшли онлайн тестування щодо обізнаності з теми, створили символічне дерево толерантності, актуалізували свої знання з означеної проблематики та проговорили правила безпеки, яких варто дотримуватись. Адже маючи корисну інформацію, можна у відповідальний/ризикований момент прийняти зважене рішення, уберегтися від небезпеки, бо отримані та засвоєні знання можуть убезпечити.« повернутися до списку новин