Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Тематичний урок «Я обираю здорові звички» у Світанківському НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст.

Кожному відомо, що здоровий спосіб життя – це можливість уникнути багатьох захворювань завдяки правильному харчуванню, фізичній активності й позбавленню від шкідливих звичок. З метою покращення здоров’я учнів у Світанківському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів був проведений тематичний урок «Я обираю здорові звички».

Раїса Вірич зі своїми другокласниками провела бесіду «Корисне та шкідливе харчування». Діти із задоволенням розфарбовували малюнки з героями, що вели здоровий спосіб життя. Раїса Іванівна для своїх вихованців підготувала гру під назвою «Рух – це здоров’я», під час якої виконали руханку «Я росту здоровим».

Учням 1 і 3 класів учитель Любов Шевела підготувала кросворд відповідної тематики. Діти плекали «Дерево здоров’я» та «виростили» ромашку, пелюстки якої розповіли про здоровий спосіб життя. Закріпили свої знання учні фізичними вправами з кольоровими м’ячиками.

Ніна Дьоміна з учнями 4 класу говорили про користь для здоров’я вітамінів в овочах і фруктах, а також ранкової зарядки та занять спортом. Діти порівнювали малюнки, на яких одні герої вели здоровий спосіб життя, а інші – мали шкідливі звички. Та найбільше учням запам’яталося, скільки корисної їжі слід вживати протягом дня.

На уроки-тренінги вчитель основ здоров’я Надія Сушко запросила учнів 5,6 і 8 класів. Вони обговорили, як можна проявляти фізичну активність удома, у школі, поза школою та в дорозі, адже вчені довели, що для міцного здоров’я дітей необхідно щодня 60 хвилин активно рухатися.

На знання принципів здорового способу життя школярі пройшли тест-квест «Що ти знаєш про здоров’я». Особливу увагу учнів Надія Василівна звернула на інформаційне повідомлення «Дитяча тарілка здорового харчування». Школярі переконалися, що в їхньому раціоні повинні бути овочі й фрукти, каші й хліб, м'ясо й риба. І неабияке враження справив на вихованців відео-рецепт «Мій корисний сніданок», в якому відомий шеф-кухар Євген Клопотенко ділиться простими в приготуванні й корисними стравами.

Хотілося б сподіватися, що діти зробили для себе правильні висновки, адже,

Хто здоровий, той сміється,

Все йому в житті вдається,

Він долає всі вершини –

Це ж чудово для людини!« повернутися до списку новин