Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Досліджуємо актуальні питання Української революції 1917-1921 рр.

15 березня 2019 року на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» проведено засідання «круглого столу» за підсумками І (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Ніжинський район на засіданні «круглого столу» представляла Сірик Анасасія Олегівна, здобувачка освіти 10 класу Великокошелівської ЗОШ І-ІІІ ст., (науковий керівник М.Б. Помазан). Аудиторії було представлено результати дослідження за темою: «Національна політика Україських урядів щодо євреїв у роки Української революції 1917-1921 рр.».

Сірик А.О., визнана переможцем у номінації: «Українська революція – доба національного державотворення» І (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

У рамках заходу учасники «круглого столу» відвідали виставку «Вогненна молодість», розміщену у культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо».

У ході засідання юних дослідників та їх керівників відзначено нагородами та подарунками.« повернутися до списку новин