Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Толерантність – шлях до успіху!!!

Щорічно 16 листопада відзначають Міжнародний день толерантності. Зазвичай у закладах освіти проводяться просвітницькі бесіди, тренінги, різноманітні акції зі здобувачами освіти.

Учні ознайомилися з поняттям «толерантності», створили емблему толерантності, складали правила толерантного спілкування, записували людські якості, які вважають головними для толерантної людини.

Старшокласники спрямували зусилля на проведення акції «Толерантність шлях до успіху». Учнівська молодь творчо підійшла до проведення акції, метою якої було висвітлення поняття толерантності та проблеми інтолерантних відносин, як в українському суспільстві, так і у світовій спільноті. Старшокласники привернули увагу учасників освітнього процесу до таких загальнолюдських цінностей як доброта, милосердя, дружба, співпраця, турбота, прощення та ін. Одним з головних меседжів акції стали гасла: «Толерантність поважає права іншого бути таким, яким він є» та «Лише толерантне суспільство може стати успішним».

Працівниками психологічної служби району було проведено «Уроки толерантності», заняття «Толерантність врятує світ», «Я хочу з тобою дружити».

 « повернутися до списку новин