Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

V форум українських патріотичних справ "Ми - українці!"

6 грудня 2019 року у м. Києві стартував V форум українських патріотичних справ «Ми - українці!», організаторами якого були Український інститут національної пам'яті, Український державний центр національно-патріотичного виховання, Міжнародна благодійна установа «Центр національного відродження».

Серед 120 осіб з усієї України, які зібралися для обміну досвідом реалізації успішних проектів, налагодження контактів і розширення співпраці з однодумцями, участь у роботі форуму взяли методист районного методичного кабінету Інна Процько та заступник директора з виховної роботи Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів (опорного закладу з національно-патріотичного виховання) Оксана Костюченко.

Відповідно до програми форуму проведено стратегічну сесію «Нові виклики і горизонти патріотичного виховання» (обговорення та міркування про актуальні питання розвитку української нації в сучасних умовах), практичної сесії (презентація власних ініціатив національно-патріотичного спрямування в економічній, соціальній та культурно-освітній сферах лідерами громадських організацій), тематичних майстер-класів («Як розповідати про минуле без брому та нафталіну», «Можливості держави щодо грантової підтримки громадських ініціатив», «Як гуртувати команду і як створювати курінь джур»).

Освітяни та наковці взяли участь в урочистому відкритті виставкового проєкту Українського інституту національної пам’яті до 100-річчя Першого Зимового походу Армії УНР, представленого 6 грудня 2019 року на Хрещатику в центрі столиці.

Підсумок Форуму – це напрацювання рекомендацій щодо підвищення дієвості й успішності національно-патріотичних ініціатив спільно з неймовірними спікерами, науковцями, практиками та творчою елітою України.

По завершенню всі учасники отримали ексклюзивні набори книг від Українського інституту національної пам’яті.« повернутися до списку новин