Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Діяльність бібліотеки в сучасному соціокультурному просторі громади

04 квітня 2019 року на базі Ніжинської Центральної Бібліотеки проведено засідання методичного об’єднання шкільних бібліотекарів з проблеми «Діяльність бібліотеки в сучасному соціокультурному просторі громади».

Учасники засідання обговорили результати вибору та замовлення навчальної літератури закладами освіти району на 2019-2020 навчальний рік, проаналізували стану впровадження Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках закладів освіти та мали можливість порівняти з алгоритмом впровадження УДК працівниками Ніжинської Центральної Бібліотеки.

Під час екскурсії закладом проведено огляд абонементу та читального залу, відділу обробки літератури, інформаційного центру, каталогів,  ознайомлено з постійними та тематичними виставками, останніми надходженнями літератури та періодичної преси.

Особлива увага шкільних бібліотекарів була зосереджена на розвитку краєзнавчо-пошукової діяльності бібліотеки з формування читацьких інтересів, співпраці з місцевими поетами та майстрами, створенні етнокуточку, використання народних традицій як форми залучення читачів до бібліотеки.« повернутися до списку новин