Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

Цього дня виховні заходи в пришкільних таборах відпочинку були приурочені Міжнародному святу. Були проведені концертно-розважальні та ігрові програми, конкурси дитячих малюнків, квести, флешмоби, арт-пікніки, рухливі ігри.

Вихованці таборів відпочинку Крутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Перебудівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Кунашівської початкової школи відвідали дитячу виставу Ніжинського драматичного театру «Зов Джунглів» у Крутівському будинку культури. Діти взяли участь у квест-грі «Мрії дитинства», конкурсі малюнків «Я-Родина-Батьківщина».

Школярі Черняхівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів та Колісниківської ЗОШ І-ІІ ступенів були залучені до арт-пікніку «Кольорове літо» та здійснили екскурсійні подорожі до міста Батурин.

На базі Липоворізького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів відбулося урочисте відкриття дитячого містечка «Кемпінг мрій». Діти взяли участь у різноманітних цікавих конкурсах та були нагороджені пам’ятними подарунками.

У Перемозькому НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів було організовано боді-арт «Я в кольорі» та до святковий веб-квест «Сонце дитинства».

Свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.« повернутися до списку новин