Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Підсумки конкурсів «Український сувенір» та «Новорічна композиція»

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації, щороку у листопаді-грудні методичним кабінетом відділу освіти проводиться районний етап Всеукраїнських виставок-конкурсів «Український сувенір» та «Новорічна композиція».

Цьогоріч конкурс відбувся заочно. На розгляд журі подано роботи з 4 закладів освіти району (Безуглівського, Перемозького, Світанківського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Галицької ЗОШ І-ІІІ ст.).

У конкурсах представлено вироби, виготовлені з паперу, дерева, соломи, трави, тканини, ниток, зразки традиційних іграшок, копії стародавніх іграшок, сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» і виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, елементів вишивки, в’язання, декоративного розпису, плетення, сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені за давніми родинними традиціями.« повернутися до списку новин