Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

З Україною у серці

23 лютого 2018 року на базі Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів, опорної школи з виховної роботи, проведено постійно діючий семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з проблеми «Впровадження інноваційних технологій з національно-патріотичного виховання через використання тренінгової програми з патріотичного виховання «З Україною у серці».

Процько І.С., методист РМК, висвітлила питання захисту законних прав та інтересів дітей, реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», правопросвітницького проекту «Я маю право!», обласного плану дій із запобігання проявам агресії та антисоціальної поведінки в підлітковому та молодіжному середовищі.

Петрик О.В., педагог-організатор, класний керівник 11 класу Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів провела годину спілкування для учнів 10-11 класів «Сім’я і довіра» (за матеріалами інноваційної програми з виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»).

Заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори брали участь у тренінгу за програмою з національно-патріотичного виховання дітей та молоді «З Україною у серці», до якого їх залучила Костюченко О.І., тренер з патріотичного виховання, заступник директора з виховної роботи Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів.« повернутися до списку новин