Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Нарада керівників закладів освіти Ніжинського району

27 серпня 2020 року у відділі освіти Ніжинської районної державної адміністрації відбулась та нарада керівників закладів освіти Ніжинського району. У засіданні нараді взяли участь голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, керівники закладів освіти, директор Лосинівського МНВК та директор КПНЗ «ЦДЮТ». Було обговорено ряд важливих питань:

  1. Про підготовку закладів освіти району до нового 2020/2021 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. (Л. Лозова, начальник відділу освіти, І. Войцехович, методист районного методичного кабінету).
  2. Про організацію роботи закладів освіти району в 2020/2021 навчальному році в умовах адаптивного карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (Л. Івашко, головний спеціаліст відділу освіти, І. Войцехович, методист районного методичного кабінету).
  3. Про нормативне та науково-методичне забезпечення нового 2020/2021 навчального року (Л. Івашко, головний спеціаліст відділу освіти).
  4. Про організацію роботи закладів загальної середньої освіти району в новому 2020/2021 навчальному році за різними формами навчання в залежності від рівня епідеміологічної ситуації (Л. Івашко, головний спеціаліст відділу освіти).
  5. Про особливості організації освітнього процесу в початкових класах закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році (Н. Дерев’янко, завідувач районного методичного кабінету).
  6. Про організацію діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році (Н. Дерев’янко, завідувач районного методичного кабінету).
  7. Про використання інформаційно-комунікаційних технологій як важливої складової організованої роботи закладу освіти в 2020/2021 навчальному році (С. Гаценко, методист районного методичного кабінету).
  8. Про організацію медико-педагогічного контролю в закладах загальної середньої освіти (С. Гаценко, методист районного методичного кабінету).
  9. Про деякі питання організації виховного процесу у 2020/2021 навчальному році щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок (І. Процько, методист районного методичного кабінету).
  10. Про співпрацю закладів освіти району з національною скаутською організацією України – Пласт (Є.Коваленко, методист районного відділу культури, сім’ї, молоді та спорту).« повернутися до списку новин