Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

I am proud of being Ukrainian

Видавництво MM Publications та його офіційний дистриб’ютор компанія Лінгвіст оголошують конкурс для вчителів та учнів середніх і старших шкіл (7-11 класи).

Надішліть нам есе ваших учнів на тему: ‘I am proud of being Ukrainian’ та використайте шанс виграти чудові корисні подарунки.

Кожен із нас має особливі почуття до країни, міста, села, з якого розпочинається наш життєвий шлях. Саме це місце зветься Батьківщиною. Бути українцем – не просто мати відповідне громадянство. Бути українцем означає дивитися на світ певним чином, як закладено в культурі нашого народу, любити свій край, творити історію молодої незалежної держави України.

Що означає бути українцем/українкою для Ваших учнів? Чим вони пишаються?

Заохотьте своїх юних українців поділитися своїми роздумами на дану тему. Орієнтовний обсяг роботи – 120-180 слів.

Етапи участі в конкурсі:

1. Учитель має зареєструватися за посиланням.
2. Після реєстрації вчитель надсилає роботи учнів (у форматі Word) з темою «I am proud of being Ukrainian» на електронну адресу Anna.Gez@mmpublications.com.ua.

Тривалість прийому робіт – з 15 лютого до 20 травня 2018 року.
Результати будуть оголошені 25 травня 2018 року.

Призи:

Переможець, який посяде 1 місце, отримає проектор.
Призери, які посядуть 2 та 3 місце, відповідно, отримають колонки і подарунковий сертифікат від мережі книгарень Bookling.
Крім того, ми відберемо найкращі сто робіт, автори яких отримають Readers від видавництва MM Publications.

УМОВИ КОНКУРСУ

При виникненні питань звертайтесь до методиста-консультанта видавництва MM Publications в Україні Анни Гезь: Anna.Gez@mmpublications.com.ua. +38 (067) 325-60-81.

 « повернутися до списку новин