Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Місцеве самоврядування очима учнівської молоді

18 жовтня 2017 року на базі відділу освіти проведено засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування з проблеми: «Місцеве самоврядування очима учнів» з метою підвищення рівня патріотичного виховання учнів району та покращення роботи з обдарованою учнівською молоддю.

Під час заходу розглянуті особливості проведення заходів з відзначення Дня захисника України (організація акцій, ярмарок, флеш-мобів, участь у патріотичних акціях) та «Європейського тижня місцевої демократії».

Обговорено дитячі ініціативи, структуру самоврядування у навчальних закладах, представлені проекти учасників районного та обласного етапів конкурсів серед лідерів учнівського самоврядування «Місцеве самоврядування очима учнівської молоді» (Кукшинська ЗОШ І-ІІІ ст., Перемозький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.).

Інна Процько, методист РМК наголосила на переліку конкурсів для лідерів самоврядування у 2017-2018 навчальному році та залучила учнів до відкритого мікрофону «Демократичне суспільство починається з мене, бо…».

Культорганізатор Центру дитячої та юнацької творчості Світлана Ситенко разом з учасниками засідання обговорила результати бліц-опитування «Місцева демократія – основа сучасної держави».

Практичний психолог комунального позашкільного навчального закладу «ЦДЮТ» провела тренінгове заняття з розвитку лідерських якостей для активістів «Лідерство. Грані особистості».

На завершення заходу відбулося таємне голосування та вибір голови районної Ради старшокласників у 2017-2018 навчальному році, якою стала учениця 10 класу Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів.« повернутися до списку новин