Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Проведено районний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року»

17 грудня 2019 року на базі відділу освіти проведено конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року», метою якого було виявлення та розвитку лідерського, організаторського потенціалу підлітків, сприяння розвитку молодіжного лідерського руху в районі, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування закладів освіти району.

Участь у конкурсі взяли учениця 9 класу Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Коченко Дар’я, учениця 9 класу Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст. Пироганич Ірина та учениця 8 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІ ст. Дмитренко Марина.

Районний етап конкурсу проводився відповідно до поданих матеріалів за наступними номінаціями: есе «Я лідер і за мною майбутнє» (2 роботи),  квест на соціальну тематику (1 робота).

Есе, написані учасниками у довільній літературній формі, відображали змістовність, наявність системи роботи, формування власного досвіду, відзначалися якістю оформлення поданих матеріалів.

У квесті на соціальну тематику описано покрокову його реалізацію, актуальність обраної теми, продемонстровано практичну спрямованість та результативність, креативність у розкритті мети роботи.

Учні разом з керівниками виконували тренінгові вправи з використанням метафоричних асоціативних карток щодо формування та становлення лідера, в активному діалозі обговорили питання обласного туру конкурсу (брифінг «Мій кумир», форми презентації акції «Ми – єдина Україна», проект «Процвітання нашого села – в руках громади»).

За результатами конкурсу переможцем визнано ученицю 9 класу Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Коченко Дар’ю. Конкурсантки нагороджені  дипломами відділу освіти та солодкими подарунками.« повернутися до списку новин