Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Пізнаємо рідний край

Історія України як навчальний предмет відіграє важливу роль у розвитку особистості. Вивчаючи історію своєї країни, учні розвивають допитливість та уяву, критичне та творче мислення, здатність аналізувати історичні події, шукати відповіді на складні питання сьогодення. В умовах розгортання сучасних процесів глобалізації, формування нової системи цінностей та опанування західної моделі сприйняття реальностей дедалі більше наростає необхідність прагнення пізнати коріння свого минулого, збереження своєї національної самобутності.

Молодь потребує поглиблення історичних знань, пов’язаних з рідним краєм. Допомогти у вирішенні цього питання покликана програма з позашкільної освіти гуманітарного напряму «Пізнаємо рідний край», метою якої є формування ключових компетентностей особистості через вивчення історії та культури рідного краю.

Гурток «Пізнаємо рідний край» (керівник Брюнчугін Едуард Володимирович) діє у Липоворізькому ЗНЗ-ДНЗ І-ІІ ст. з вересня 2020 року. До роботи гуртка залучені учні 5-6 класів, які уже мали змогу відвідати визначні місця рідного села (Свято-Георгіївську церкву, збудовану у кінці 19 ст., 500-річний дуб Тараса Шевченка),  розпочали роботу з упорядкування пам’яток природи, культури та історії малої батьківщини.« повернутися до списку новин