Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Шевченківські дні у закладах освіти району

Крутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

З початку березня у стінах нашого навчального закладу пройшов ряд заходів, покликаних ушанувати пам’ять Великого Кобзаря, генія нашого народу, славного сина України – Тараса Григоровича Шевченка.

Учителі української мови та літератури Касян Ніна Михайлівна, Саєнко Наталія Олексіївна та Монько Ніна Юріївна провели вікторину «Найрозумніші шевченкознавці», виставку однієї книги «Його весна довіку не зів’яне, його «Кобзар» нікому не спалити» та інформаційні хвилинки «Шевченко у моєму серці», а також організували перегляд фільмів «Мій Шевченко».

Класні керівники 1-5 класів підготували виховні години «Вшановуємо Тараса Шевченка», а для учнів 6-11 класів були проведені години спілкування «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

Проведені заходи засвідчили, що учні Крутівської школи не залишаються байдужими до слова нашого великого митця, що твори його хвилюють, навчають, тривожать дитячі душі.

Липоворізький НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІ ступенів

У росяні вінки заплетені суцвіття

До ніг тобі, титане, кладемо.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття.

Тебе своїм сучасником звемо

 

      З нагоди 204-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка у Липоворізькому НВК учителями української мови і літератури Клименко Н. І. та Рибкою В. В. був організований  конкурс  читців «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів» . Кожен учень прийняв участь у конкурсі малюнків до творів видатного поета, активісти школи створили стіннівку «Великий син великого народу!». Була проведена літературна вікторина «Що ми знаємо про Шевченка?».

       Вихованці дошкільних груп вивчали вірш Тараса Шевченка «Тече вода з під явора» та власноруч створили ілюстрацію до твору. У ході роботи малюки використовували нетрадиційні техніки та незвичні матеріали. Дошкільнята були задоволені результатом своєї роботи.

 « повернутися до списку новин