Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

100 років тому вони захистили незалежність України, щоб сьогодні перемогли ми

У кожного народу є свої герої. Молоді хлопці, гімназисти, які не вміли тримати зброю у руках, проте за покликом серця стали на шляху ворога, зупинили навалу більшовиків, загинули, але перемогли. Говоримо сьогодні про них, шануємо їх, пам’ятаємо.

І, відчуваючи зв’язок поколінь, схиляємо голови у щирій скорботі.

З метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, виховання громадянських якостей в учнів та з нагоди відзначення 100-річчя бою під Крутами у Крутівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено загальношкільна лінійка «Вони загинули, щоб ми жили. Вони боролися, щоб ми перемогли. Крути 1918», виховні та інформаційні години «Герої України. Крути», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», «Між життям і безсмертям мости», організовано виставки стінгазет та  літератури «Дорога у вічність», «Крути – наша слава, наша історія».

Учні старших класів брали участь у засідання круглого столу «Крути – символ національної честі та військової доблесті», читанні віршів про Героїв Крут «Було їх триста. Триста перший і ти, і я, і кожен з нас…» (відеоматеріали можна переглянути за посиланням http://kruty-school.ucoz.ua/news/nashi_geroji_krut/2018-01-26-184 ).

 « повернутися до списку новин