Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Урок «Я обираю здорові звички»

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 14.09.2017 №1/9-493 19 жовтня у Кукшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений урок на тему «Я обираю здорові звички», мета якого продемонструвати школярам, що здоровий спосіб життя – це просто і важливо, а багатьох захворювань можна уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності, уникненню шкідливих звичок.

Для учнів молодшої ланки учителями був підготовлений цікавий урок, насичений ігровими тренінгами, конкурсами. Діти активно брали участь у створенні пам’ятки основних правил здоров’я, долучилися до імітативної руханки «Ходить білочка по лісу», «Зайченята». Учні 6-8 класів з азартом виконували завдання квесту «Стежинами здоров'я», які передбачали складання меню здорового харчування, виконання фізичних вправ, повторення основних правил гігієни та безпеки життєдіяльності в побуті.

З метою попередження поширення шкідливих звичок серед вихованців навчального закладу для учнів 9-11 класів було продемонстровано фільм «Наркоманія – біда нашого часу», який розкриває негативний вплив вживання наркотиків на здоров'я підлітка та соціальні аспекти цього явища.

Отже, наше здоров'я в наших руках: головне правило – це дотримання найпростіших правил здорового способу життя.« повернутися до списку новин