Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Проведено нараду директорів закладів освіти району

22 червня 2018 року на базі відділу освіти проведено нараду директорів закладів освіти району на якій заслухано та обговорено ряд питань:

  1. Про дотримання санітарно-гігієнічного законодавства в дитячих таборах відпочинку закладів загальної середньої освіти району (Войцехович І.П., методист РМК).
  2. Про проведення ремонтно-відновлювальних робіт в закладах освіти району (Войцехович І.П., методист РМК).
  3. Про організацію обов’язкових медичних профілактичних оглядів працівників закладів освіти району влітку 2018 року (Войцехович І.П., методист РМК).
  4. Про Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (Івашко Л.М., головний спеціаліст відділу освіти).
  5. Про особливості розроблення освітніх програм закладів загальної середньої освіти району на 2018-2019 навчальний рік (головний спеціаліст відділу освіти Івашко Л.М., завідувач РМК Дерев’янко Н.П.).
  6. Про реалізацію основних завдань Державного стандарту Нової української школи в 2017-2018 навчальному році в закладах загальної середньої освіти району (Дерев’янко Н.П., завідувач РМК).
  7. Про проведення щорічної інвентаризації бібліотечних фондів навчальної літератури та аналіз забезпеченості учнів підручниками станом на 01 вересня 2018 року (Процько І.С., методист РМК).« повернутися до списку новин