Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»

З метою формування практичних умінь і навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні у грудні 2018 року проведено районний етап новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

На районний етап новорічно-різдвяної виставки подано 20 робіт із 7 закладів загальної середньої освіти Безуглівського, Черняхівського, Перемозького, Світанківського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Кропивнянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст., Ніжинської, Перебудівської ЗОШ І-ІІ ст. та комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

Роботи подані у номінаціях: «Стилізована ялинка», «Новорічна композиція», «Новорічна композиція чи колаж», «Новорічний подарунок».

Заслуговує на увагу творча ініціатива та пізнавальна діяльність здобувачів освіти, учасників новорічно-різдвяної виставки. Експонати різняться новизною, оригінальністю, глибоким ідейним змістом та високою технікою виконання.

 « повернутися до списку новин