Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Ніжинський район у п’ятірці найкращих за підсумками оздровчо-відпочинкової кампанії 2017 року

Вчора, 09 листопада, відбулось засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей, на якому підбили підсумки цьогорічної оздоровчо-відпочинкової кампанії та визначилися з пріоритетами на наступний рік. Участь у заході взяли і представники Ніжинського району: заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко, начальник відділу освіти Леся Лозова та завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту Андрій Штайнеккер.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, яка і керувала роботою комісії, розпочала засідання з приємного — вручила відзнаки ОДА активним організаторам та учасникам оздоровчої кампанії 2017 року.

Приємно відзначити, що серед нагороджених і колектив дитячого табору відпочинку «Калинка» Кукшинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ніжинського району, який отримав Подяку голови облдержадміністрації за зайняте ІІ місце в огляді-конкурсі на кращий дитячий заклад оздоровлення та відпочинку області в номінації «Кращий заклад відпочинку».

Також слід зауважити, що у загальній рейтинговій таблиці по охопленню дітей відпочинковими та оздоровчими послугами, Ніжинський район у п’ятірці найкращих.

Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш поінформувала присутніх про показники, яких вдалося досягти цього року.

Перш за все, збільшилося фінансування: 2016 рік — 48,6 мільйона гривень, 2017 рік — 59,1 мільйона.

Варто зазначити, що значно збільшили видатки на оздоровлення місто Чернігів, Козелецький, Ніжинський, Сновський, Бахмацький, Борзнянський та Ріпкинський райони. Навпаки ж, зменшили міста Ніжин, Прилуки та Коропський район.

Крім того, у 16 районах та містах області відбулося збільшення залучених позабюджетних коштів (найбільше залучено у Прилуках, Бобровицькому, Варвинському, Бахмацькому та Корюківському районах, а також Чернігові та Ніжині).

Для дітей пільгової категорії закупили 599 путівок (майже на три мільйони гривень) до закладів Одеської області.

Загалом в області послуги з оздоровлення та відпочинку отримали 55705 дітей шкільного віку (56,9% від загальної кількості).

 

Особлива увага — дітям соціально вразливих категорій.

За інформацією Ніжинської районної державної адміністрації

 « повернутися до списку новин