Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Засідання Колегії відділу освіти

Вирішення складних проблем виховання сучасної молоді робить необхідним організацію діяльності на основі мультидисциплінарного підходу, в рамках якого спеціалісти з різних служб, відомств, установ обмінюються інформацією і створюють найкращі умови для розвитку дитини та її родини.

31.10.2018 року у відділі освіти Ніжинської райдержадміністрації відбулося розширене засідання Колегії, на якому розглядалося питання взаємодії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти з іншими органами і службами щодо захисту прав дітей.

До участі в колегії долучилися заступник голови райдержадміністрації Мелашенко Оксана Миколаївна, головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту Листопад Тетяна Миколаївна, в.о. начальника служби у справах дітей Хоренко Дмитро Анатолійович, в.о. начальника районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чос Юлія Володимирівна, начальник відділу право просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Іванова Олена Михайлівна.

Увага членів колегії була зосереджена на виконанні Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 7 грудня 2017 року №2229, змінах у постанові Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», від 22.08.2018 №658; наказі Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами» від 02.10.2018 №1047.

Учасники обговорили особливості взаємодії керівника, педагогічних працівників з іншими органами та службами щодо профілактики та у разі виявлення ознак домашнього насильства, отримали методичні матеріали для організації роботи у закладах освіти.« повернутися до списку новин