Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Районні туристичні змагання до Всесвітнього Дня туризму

З метою підвищення професійної туристської майстерності педагогічних працівників і створення необхідних умов для пропаганди здорового способу життя, з нагоди 30 річниці туристичного руху в районі та Всесвітнього Дня туризму 28-29 вересня 2018 року в урочищі Піскуново на території Бурківської сільської ради відбулися районні туристичні змагання працівників освіти, організовані Ніжинським районним комітетом профспілки працівників освіти і науки України за погодженням відділу освіти Ніжинської райдержадміністрації, відділу сім’ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради, відділу сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради. До участі в змаганнях були запрошені ветерани туристичного руху в районі. Всього на змагання прибуло 14 учасників із Вертіївської, Великокошелівської, Крутівської, Лосинівської, Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Перемозького, Черняхівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. та Ніжинського КПНЗ «ЦДЮТ».

Всі хто приїхав, були з гарним настроєм, готові до цікавої загальної програми, сповнені сил та азарту.

Після відкриття стартували особисті змагання з техніки пішохідного туризму, де кожен спортсмен особисто мав змогу продемонструвати спортивну та технічну підготовку.

Спортивне орієнтування – це особистісно-командна дистанція. Учасники пройшли дистанцію 2,5 км.

Цікавим, веселим і захоплюючим став конкурс «Чукотка» на спритність, увагу, швидкість.

Протягом усіх змагань панувала злагоджена, позитивна атмосфера. На туристів чекало багато випробувань, тож увесь час пройшов у напруженій боротьбі за перемогу.

В особистісних змаганнях переможцями стали:
Плющ Сергій Петрович, вчитель Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце;

Півторацький Сергій Михайлович, вчитель Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІ місце;

Назаренко Володимир Дмитрович – вчитель Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.

Переможці змагань були відзначені і нагороджені дипломами та грошовими преміями.« повернутися до списку новин