Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти «Інтегрований підхід до організації та проведення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти»

14 грудня 2018 року на базі Безуглівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І-ІІІ ступенів проведено засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти району, Лосинівської та Вертіївської об’єднаних територіальних громад з теми «Інтегрований підхід до організації та проведення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти».

У ході заходу учасники відвідали інтегроване заняття з дітьми різновікової групи «Подорож на гостину до лісових звірят», яке провела вихователь Самосват Н.В. Заняття було цікавим, нестандартним, зі створеними проблемними ситуаціями та використанням інноваційних технологій.

Зацікавив педагогів виступ вихователя Липоворізького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І-ІІ ступенів Фесенко Н.С. з питання структури та методики проведення елементарних дослідів з дошкільнятами.

На завершення заходу вихователь Самосват Н.В. провела екскурсію-огляд групової кімнати закладу, де учасники мали можливість оглянути змістовне предметно-розвивальне середовище.

 « повернутися до списку новин