Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

День довкілля у Перемозькому НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ступенів

Не залишилися осторонь весняного суботника учні Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Екологічним центром «Емигея», що вже не перший рік діє в школі, було розроблено ряд заходів по озелененню та благоустрою території школи. До роботи долучилися всі: і учні, і вчителі, і технічний персонал. І радісно було дивитися на учнівські втомлені, але усміхнені обличчя. Всі розуміли, що роблять добру справу. А робити щось разом, дружно, злагоджено, толокою, і коли ця робота ще й приносить задоволення – це традиція нашої школи. Кожен весною наводить лад у власній оселі. А школа для всіх учнів та вчителів – це друга домівка.

Учнями та вчителями школи було зроблено багато. Школа наша потопає в зелені, але цим насадженням вже більше 30 років. Тому було проведено санітарну вирубку пошкоджених та сухих дерев. А на їх місті були посаджені нові саджанці. Насадили декоративних і плодовитих дерев.

Безліч кущів посадили учні в ході акції. Це кущі спіреї – 20, бузку – 10, калини – 11. Кількість дерев та кущів, посаджені учнями вдома, не перелічити.

Вже декілька років підряд випускники школи працюють у парку Випускників, який вони насаджують. На жаль, під час спекотного літа деякі саджанці засихають. Тому в цьому році і тут з’явилися молоді дубки та ялинки.

Болючою темою для всіх нас є і залишаються смітники. Учні школи цілий день трудилися над ліквідацією стійких звалищ біля школи. Маємо надію, що більш нічия рука не підніметься, щоб викинути сміття біля чистенької та охайної школи.

Вже не перший рік волонтери школи опікуються пам’ятниками та могилами, що знаходяться на території сільської ради. В с. Ч.Колодязь, Гармащина, Перемога учні навели лад біля пам’ятників.

Оглядаючись назад, можна сказати, що зроблено чимало, прикладено багато зусиль. Тепер одне завдання у всіх нас – підтримувати чистоту, зберегти нашу школу такою ж охайною, зеленою, завжди квітучою.« повернутися до списку новин